Hakkımızda

Hakkımızda

Boğaziçi Radyo

‘’Türkiye’nin Online Radyosu olma hedefi ile  sahalara çıkan Boğaziçi Radyo 2012 yılından beri radyo dünyasının içinde hizmet veriyor. Bu dünyadan kayıp gitmiş yıldızların harika şarkılarını dinleyerek onları anabilir, çocukluğunuza ve gençliğinize yolculuk yapabilirsiniz.

Boğaziçi Radyo  bir kültürdür. Eskiye ait ne varsa takip etmek, onlarla şenlenmek, onlarla ağlamak müthiş bir deneyimdir.

12 yaşındaki çocuk, 25 yaşındaki genç, 55 yaşındaki bir kadın ve 70 yaşındaki bir adam radyodan çıkan ve gönlümüze dolan parçaları dinleyerek hislenebilir, acılarını unutabilirler. Hem eğlenceli hem iç burkan eşsiz nağmelerle pop şarkıların keyfini yaşayın.

Boğaziçi Radyo canlı yayın imkanı artık mobil cihazlarda! Tablet ve telefondan Play Store veya Boğaziçi Radyo  uygulamasını indirerek online müziğin keyfini her yerde ve her zaman yaşayın.

 

Her Zevke Uygun Parçalar

Nostalji ve güncel müzik  havasını solumak için birbirinden önemli parçalar, birbirinden kıymetli sanatçıların eserleri sizler için tekrardan çalınıyor. Boğaziçi Radyo  en neşeli olduğunuz anlara, üzgün olduğunuz acı dolu zamanlara, umutlu olduğunuz günlere ortak oluyor.

Boğaziçi Radyo  canlı dinlemek  telefon uygulamasını kullanabilir veya web sitesinden canlı bağlantıya katılabilirsiniz. İstek şarkılarınızı canlı bağlantılar aracılığıyla çaldırabilirsiniz.

Facebook, instagram ve twitter gibi sosyal medya kanallarını takip ederek Boğaziçi Radyo ile ilgili her türlü habere anında ulaşabilirsiniz.